Mission Impossible - Fallout 3 fakty o filmie
Mission Impossible – Fallout 3 fakty o filmie
21 sierpnia, 2018

5 faktów, które musisz znać przed premierą “Mamma Mia! Here We Go Again”

Mamma Mia 2 Here We Go Again

Mamma Mia 2: Here We Go Again” to kontynuacja totalnego hitu z 2008 roku. Jest też jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2018 roku wśród filmów. Zanim wybierzemy się do kin, warto poznać kilka faktów o musicalu, który ponownie skrada serca.

Powstawanie i obsada filmu

Musical nagrano w Chorwacji, na uroczej wyspie Vis, dlatego oprócz wspaniałej muzyki kultowego zespołu ABBA, możemy także liczyć na wyjątkowe widoki krajobrazu i okolice przyrody. Nagrania trwały przez niecałe 4 miesiące, od 12 sierpnia do 2 grudnia 2017 roku. W filmie chorwackie krajobrazy przedstawione są jako okolice Grecji.

Drugim faktem dotyczącym filmu “Mamma Mia 2” to brak głównej roli Meryl Streep ze względu na szokującą decyzję scenarzystów. Tu przechodzimy do trzeciej – może najważniejszej – informacji na temat kontynuacji filmu z 2008 roku. Bohaterka Donna pojawia się w musicalu w formie wspomnień, ponieważ jej postać została… uśmiercona. Sophie wspomina jej młodość i początki znajomości z Samem. Dla fanów “Mamma Mia” śmierć Donny to na pewno ogromną strata, jednak sam reżyser zapewnia, że takie zaskoczenie ma mieć wpływ na emocjonującą fabułę, która toczy się na dwóch płaszczyznach, w teraźniejszości i w przeszłości. W rolę młodej Donny wcieliła się Lily James, urocza aktorka znana z takich filmów jak Baby Driver lub Kopciuszek.

Zaskoczeń w obsadzie filmu ciąg dalszy

Wielkim zaskoczeniem dla widzów jest pojawienie się w filmie matki Donny, czyli babci Sophie. W tej roli zobaczymy Cher! Fani musicalu na pewno pamiętają, że Ruby nie zjawiła się na ślubie swojej wnuczki i nie utrzymywała kontaktów ze swoją rodziną. Tym razem, będziemy mieli okazję poznać seniorkę.

Ostatni fakt jest nieco bardziej optymistyczny. Wszyscy fani, którzy zastanawiają się kto jest ojcem Sophie – będą mogli zaspokoić swoją ciekawość. W filmie przedstawiona została dokładna historia Donny, dzięki czemu wiele sytuacji się wyjaśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok