Mamma Mia Here We Go Again
Mamma Mia: Here We Go Again! błyszczy nie tylko dzięki muzyce
4 sierpnia, 2018
Mamma Mia 2 piosenki - jakie utwory zespołu ABBA usłyszymy
Mamma Mia 2: piosenki – jakie utwory zespołu ABBA usłyszymy?
16 sierpnia, 2018

Avengers: Wojna bez granic – co warto wiedzieć o filmie

Avengers Wojna bez granic

Kolejna odsłona filmu akcji “Avengers” pojawiła się w pierwszym kwartale 2018 roku. Stworzono kolejną wersję serii komiksów o super bohaterach. Dowiedz się jeszcze więcej na temat filmu i przeczytaj kilka ciekawostek o “Avengers: Wojna bez granic”!

To nie ostatnia część

Avengersi, a wśród nich ponownie: Iron Man, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Hulk i Thor chronią świat przed zagrożeniem i walczą z nowym przeciwnikiem jakim jest Thanos, w tej roli pojawił się Josh Brolin. Jego zadaniem jest zdobycie sześciu kamieni nieskończoności. Kolejna część niesie za sobą wspaniałą akcję i świetnie dopasowane momenty, dzięki czemu w kinie nikt nie będzie się nudzić.

Film “Avengers: Wojna bez granic” to na pewno nie koniec całej historii. Kolejna część będzie miała premierę już w przyszłym 2019 roku. Tegoroczna odsłona przyniosła twórcom filmu aż 2 miliardy dolarów zysku już po siedmiu tygodniach od daty wyświetlenia go w kinach. Imponujący wynik, prawda?

Zdjęcia do “Avengers: Wojna bez granic” rozpoczęto 23 stycznia 2017 roku w Atlancie, a pod koniec lutego przeniesiono się do Edynburgu, Glasgow i Highlands.Film kręcono także w Durham i w Nowym Jorku. Wszystkie miejsca były pilnie strzeżone, np. w katedrze w Durham zabezpieczano budynek w tak skrupulatny sposób, że nie wpuszczono do środka jego zarządcy.

Reżyserowi bracia Anthony i Joe Russo stanęli na wysokości zadania. Film jest zaskakujący i niezwykle dopracowany, dlatego w kinach będą się świetnie bawić nie tylko fani komiksów.

Obsada na medal

Główną rolę, dokładnie tak jak w pierwszej części “Avengers” z 2012 roku, zagrał Robert Downej Jr. jako Tony Stark i Iron Man. Jako Hulk ponownie zobaczymy Mark Ruffalo, Cris Evans zagrał Kapitana Amerykę, a Thor – Chris Hemsworth. Wśród super bohaterów pojawia się także piękna Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa.

Każdy z super bohaterów dostał swoje pięć minut w filmie i mógł pokazać się od tej walecznej, jak i wrażliwej strony. O to właśnie zadbali reżyserowi bracia. Nie zabraknie też żartobliwych tekstów i superbohaterskich czynów. Już od pierwszych momentów możemy liczyć na świetne sceny i dużą dawkę akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok