Avengers Wojna bez granic
Avengers: Wojna bez granic – co warto wiedzieć o filmie
7 sierpnia, 2018

Mamma Mia: Here We Go Again! błyszczy nie tylko dzięki muzyce

Mamma Mia Here We Go Again

Mamma Mia” powraca i to w świetnym stylu. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2018 roku pod koniec lipca pojawiła się w kinach i od samego początku zdobyła ogromną popularność. Wszyscy fani, zarówno nowi, jak i dotychczasowi, mogą liczyć na wiele przyjemnych wrażeń w kinach. Na co możemy się przygotować?

Nie tylko kultowa muzyka

Podczas trwania filmu na pewno usłyszymy wiele kultowych utworów zespołu ABBA, m.in. „Mamma Mia” w nowej odsłonie, „Angel Eyes” lub wszystkim na znana piosenka „Waterloo”. Sama muzyka to nie wszystko, w filmie pojawią się zarówno dobrze znani, jak i nowi aktorzy.

Główną bohaterką nadal będzie Donna, jednak Meryl Streep, która świetnie spisała się w tej roli w pierwszej części “Mamma Mia”, nie pojawi się jednak w tej samej częstotliwości jak przedtem. Ze względu na fabułę, która dotyczy młodości Donny, na ekranach pojawi się młoda i urocza Lily James, znana z takich filmów jak Baby Drive czy Kopciuszek.

Tuż obok Lily James, pojawi się druga piękna aktorka – Amanda Seyfried jako znana wszystkim fanom “Mamma Mia” – Sophie, córkę Donny. Kobiety będą mogły podziwiać na ekranach młode wcielenia Billa, Harry’ego oraz Sama, których kolejno zagrają: Josh Dylan, Hugh Skinner i Jeremy Irvine.

Do obsady musicalu “Mamma Mia” dołączy także sama gwiazda muzyki scenicznej… Cher! Zagra babcię Sophie, czyli matkę Donny, której zabrakło w pierwszej części filmu.

Piękny krajobraz w tle

Fabuła “Mamma Mia 2” pojawi się we wspaniałym greckim otoczeniu, kontynuując poprzednią wersję musicalu. Tak naprawdę nie jest to grecka wyspa, tylko chorwacka. Zdjęcia były kręcone na wyspie Vis, przez prawie 4 miesiące w 2017 roku.

Tak piękna sceneria wraz z muzyką z lat ’70 to idealne połączenie nie tylko dla fanów zespołu ABBA. Warto przenieść się w piękne miejsce i zobaczyć historię młodości Donny, bo to właśnie czeka nas w trakcie oglądania filmu. Nie zabraknie miłosnych uniesień, wspomnień, rodzinnych i towarzyskich spotkań jak i emocjonujących momentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok