Mamma Mia 2 piosenki - jakie utwory zespołu ABBA usłyszymy
Mamma Mia 2: piosenki – jakie utwory zespołu ABBA usłyszymy?
16 sierpnia, 2018
Mamma Mia 2 Here We Go Again
5 faktów, które musisz znać przed premierą “Mamma Mia! Here We Go Again”
21 sierpnia, 2018

Mission Impossible – Fallout 3 fakty o filmie

Mission Impossible - Fallout 3 fakty o filmie

Na wielkich ekranach ponownie zobaczymy Toma Cruise’a, który wciela się w agenta IMF. “Mission: Impossible – Fallout” musi zapobiec kolejnej katastrofie, a obok niego zobaczymy znanych i lubianych bohaterów. Czeka nas wiele momentów akcji, ale sama fabuła to nie wszystko. Poznaj 3 fakty o filmie “Mission: Impossible – Fallout”.

Warto czekać na premierę

Pierwszym faktem – jest ogromne widowisko, jakie możemy zobaczyć w filmie. Właśnie dlatego zawsze warto czekać na kolejną odsłonę serii. Fallout to kontynuacja poprzedniej części, dlatego zobaczymy w nim takich bohaterów jak Luthor, Benji, Ilsa i Salomon Lame. Nie zabraknie także nowych twarzy. Sama ekranizacja trwa prawie dwie i pół godziny, co przekłada się na wiele minut wartkiej akcji.

Drugim faktem dotyczącym filmu jest ten sam reżyser, co w poprzedniej części z 2015 roku – Christopher McQuarrie. I praca nad filmem okazała się naprawdę owocna. Szósta odsłona “Mission: Impossible” niesie za sobą wiele kaskaderskich momentów, a także wykorzystania efektów specjalnych. Widzowie mogą zobaczyć wiele nowych form akcji, ale także takich, które doskonale znają z poprzednich części. Pojawiają się intrygi i zwroty akcji, na które widzowie mogą być już przygotowani – połączenie tego typu scen akcji to wspaniałe widowisko.

Główny bohater – mistrzowska gra

Tom Cruise ponownie zaskakuje w filmie “Mission: Impossible”. Jego kaskaderskie czyny wbijają w fotel podczas trwania filmu, dlatego wszyscy widzowie powinni wiedzieć, że podczas kręcenia zdjęć do filmu – Tom Cruise poślizgnął się i skręcił kostkę. Stało się to podczas skoku z jednego budynku, na drugi. Kadr nie został wycięty z filmu – nieudany skok pozostał w ekranizacji.

Aktor powrócił po 7 tygodniach na plan zdjęciowy. Łącznie trenował cały rok, aby sprostać wymaganiom reżyserów. Nie zawsze wszystko idzie gładko, dokładnie tak jak w tym przypadku. Na szczęście, skręcona kostka nie okazała się niczym poważniejszym i aktor mógł kontynuowania zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok