Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej (2006) - Filmy i Seriale Za Darmo

rating6.8
5 062
Ocen
calendar2006
time1h 24m
Borat opuszcza swój rodzinny Kazachstan, aby nakręcić w Ameryce film dokumentalny. Przemierzając kraj wzdłuż i wszerz spotyka prawdziwych ludzi w prawdziwych sytuacjach. Jego niecodzienne zachowanie wywołuje silne reakcje, ujawniając tym samym uprzedzenia i hipokryzję kultury amerykańskiej. Przezabawny. Poruszający. Porywający. Niebezpieczny. Anarchistyczny. Do Borata - satyrycznej karykatury kazachskiego dziennikarza, wykreowanej przez Sachę Barona Cohena - pasuje każde z tych określeń, a także jeszcze wiele innych...

Aktorzy

Actor Sacha Baron Cohen

Sacha Baron Cohen

Actor Pamela Anderson

Pamela Anderson

Actor Luenell

Luenell

Actor Ken Davitian

Ken Davitian

empty-image

Mitchell Falk

Actor Bob Barr

Bob Barr

Actor Andre Darnell Myers

Andre Darnell Myers

empty-image

Alan Keyes

10 Podobnych Filmów:

  1. Craig Before the Creek
  2. Pierwszy gol
  3. Skok w przestworzach
  4. Potwory i spółka
  5. To nie wypanda
  6. Shazam! Gniew bogów
  7. Chłopaczki z sąsiedztwa
  8. Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
  9. Ted
  10. Shrek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 5062
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej bardzo mi sie podobał, moja ocena to 6.8
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

magsoe

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 24m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.8, Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej z oceną 6.8, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

EdiHejka

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej ze średnią ocen 6.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.8 sugeruje, że Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan Rósł w Siłę, a Ludzie Żyli Dostatniej to pozycja obowiązkowa dla fanów 20th Century Fox.